10.4.2010 - STŽ Jelence |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Průběžné
výsledky kategorie (">" konečné umístění) 10.4.2010 20:43:14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PP
klasika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
===ČSOB-FSP========================================================Orienteering
Organiser=== |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Průběžné
výsledky kategorie: H12
2.4km 60m 7k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1>Jíra Tomáš ROZ9800
B 20.49 +
0.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2>Škvor Ota KAM9900
C 23.07 +
2.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3>Komers František KNC9801 C 24.43
+ 3.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4>Mikeš Jan TAP9802
B 25.36 +
4.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5>Reiterman Adam LBE9900
C 26.48 +
5.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6>Buk Petr ROU0001
C 27.58 +
7.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7>Ransdorf Jakub TAP9805
C 28.55 +
8.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8>Borovička Tomáš FSP9801 B 30.59
+ 10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9>Šantrůček Vít KAM9901
C 36.48 +
15.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10>Ondřejček Jiří ODV9800
B 38.24 +
17.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11>Bartoň Pavel KAM9800
C 43.02 +
22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12>Dobeš Jiří KNC9802
C 44.08 +
23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13>Chaloupka Dominik KAM9904 C 45.04
+ 24.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14>Zemko Zdeněk SLA9900
C 53.18 +
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15>Rokůsek Josef ROU99 C
53.20 + 32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16>Svatoš Jan ODV9803
C 55.19 +
34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17>Peer Jiří TAP9801
C 57.51 +
37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18>Beneš Jan DKL9800
C 85.56 +
65.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krejbich Daniel TAP9901 C
DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Průběžné
výsledky kategorie: HDR
3.7km 70m 5k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-------------------------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1>Lustig Adam DKP0202
C 16.51 +
0.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2>Sladkovský Jan TAP0202
C 23.06 +
6.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3>Kovářík Tomáš KAM0300
C 23.55 +
7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4>Škacha Vít
SLP03 27.07 +
10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5>Bartoň Michal KAM0107
C 27.09 +
10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6>Jíra Filip ROZ 28.22 +
11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7>Bozděch Kužel FSP 29.04 +
12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8>Novotný Jakub KAM0401 29.08
+ 12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9>Novotný Tomáš KAM0211 29.48
+ 12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10>Černá Hana ADA 30.46 +
13.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11>Víšková Veronika KAM04 31.31 +
14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12>Hankovcová Helena KAM0350 C 31.39
+ 14.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13>Trnka Marek VAK 31.41 +
14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14>Buková Anežka ROU03 C
36.10 + 19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15>Janda Ondra N07 C
36.25 + 19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16>Janda Kuba N07 C
36.30 + 19.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16>Jirkovský Jan SLA0500
C 36.30 +
19.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18>Jirkovská Magdaléna SLA0550 C 36.32
+ 19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18>Arnoštová Veronika VSP0450 C 36.32
+ 19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20>Klvačová Ema N07 C
36.57 + 20.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21>Marhold Přemysl ZVO0301 C 39.09
+ 22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22>Marhold Václav ZVO0501
C 39.25 +
22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23>Arnošt Filip VAK 43.48 +
26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24>Kahounová Viktorka N07 C
44.10 + 27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25>Hlaváčová Alexandra ADA 44.11 +
27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26>Vančurová Monika TAP0451 C 44.29
+ 27.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27>Oujeský Lukáš ADA C
49.41 + 32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28>Kubů Matyáš OLP0301
C 52.54 +
36.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29>Machová Karolína VAK 55.04 +
38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30>Šťastný Tomáš TAP0401
C 56.11 +
39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31>Zuzana Alblová PVP C
57.31 + 40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32>Nemšovský Filip ADA 61.00 +
44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33>Blažková Adéla ADA 62.21 +
45.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34>Bambousek Josef VAK 63.00 +
46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čechmánková Anna PVP C DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zánová Aneta
KAM0351 DISK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výsledky
kategorie s mezičasy: H12
2.4km 60m 7k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
1-70 2-105 3-109
4-58 5-108 6-74
7-100 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 Jíra Tomáš 20.49 3.11/1*
5.03/1* 7.19/1* 11.56/1*
13.35/1* 18.21/1* 20.12/1*
20.49/1* |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.11/1* 1.52/2 2.16/1*
4.37/6 1.39/1* 4.46/3
1.51/1* 0.37/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 Škvor Ota 23.07 3.45/3
5.45/3 8.56/4 13.04/4
15.19/2 19.41/2 22.32/2
23.07/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.45/3 2.00/6 3.11/5
4.08/5 2.15/3 4.22/1*
2.51/9 0.35/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 Komers František 24.43 3.19/2
5.15/2 8.33/2 12.06/2
16.00/3 21.51/3 24.05/3
24.43/3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.19/2 1.56/4 3.18/6
3.33/2 3.54/10 5.51/6
2.14/4 0.38/7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 Mikeš Jan 25.36 4.02/8
6.18/6 9.17/5 14.41/6
17.00/4 22.24/4 24.50/4
25.36/4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.02/8 2.16/8 2.59/3
5.24/8 2.19/4 5.24/4
2.26/6 0.46/13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 Reiterman Adam 26.48 5.20/12
7.17/9 10.38/7 14.09/5
17.58/5 23.59/5 26.09/5
26.48/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.20/12 1.57/5 3.21/7
3.31/1* 3.49/9 6.01/9
2.10/3 0.39/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 Buk Petr 27.58 3.56/6
5.51/4 9.54/6 15.45/7
19.13/6 24.57/6 27.22/6
27.58/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.56/6 1.55/3 4.03/8
5.51/9 3.28/7 5.44/5
2.25/5 0.36/4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 Ransdorf Jakub 28.55 3.48/4
6.32/7 12.11/9 19.54/10
21.44/9 26.29/7 28.22/7
28.55/7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.48/4 2.44/10 5.39/11
7.43/11 1.50/2 4.45/2
1.53/2 0.33/1* |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 Borovička Tomáš 30.59 3.55/5
5.56/5 8.50/3 12.47/3
21.29/8 27.29/8 30.11/8
30.59/8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.55/5 2.01/7 2.54/2
3.57/4 8.42/15 6.00/8
2.42/7 0.48/14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 Šantrůček Vít 36.48 10.11/18 11.50/16
14.55/12 18.48/9 27.32/11
33.24/10 36.10/9 36.48/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.11/18 1.39/1* 3.05/4
3.53/3 8.44/16 5.52/7
2.46/8 0.38/7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 Ondřejček Jiří 38.24 4.35/9
7.06/8 11.15/8 16.28/8
19.56/7 34.40/11 37.49/10
38.24/10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.35/9 2.31/9 4.09/9
5.13/7 3.28/7 14.44/17
3.09/10 0.35/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 Bartoň Pavel 43.02 4.36/10
7.38/10 13.52/11 22.36/12
28.56/12 38.15/12 42.21/11
43.02/11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.36/10 3.02/12 6.14/13
8.44/13 6.20/14 9.19/13
4.06/14 0.41/10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 Dobeš Jiří 44.08 4.01/7
9.53/14 15.07/13 28.02/15
30.40/13 39.33/13 43.26/12
44.08/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.01/7 5.52/16 5.14/10
12.55/16 2.38/5 8.53/11
3.53/12 0.42/11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 Chaloupka Dominik 45.04 6.35/14
9.41/13 15.58/14 24.47/13
31.00/14 40.22/14 44.15/13
45.04/13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.35/14 3.06/13 6.17/14
8.49/14 6.13/13 9.22/14
3.53/12 0.49/15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 Zemko Zdeněk 53.18 5.39/13
9.09/12 18.16/16 26.53/14
38.24/15 47.35/15 52.42/15
53.18/14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.39/13 3.30/14 9.07/17
8.37/12 11.31/17 9.11/12
5.07/15 0.36/4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 Rokůsek Josef 53.20 4.47/11
7.40/11 13.35/10 20.35/11
23.53/10 32.19/9 51.22/14
53.20/15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.47/11 2.53/11 5.55/12
7.00/10 3.18/6 8.26/10
19.03/18 1.58/18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 Svatoš Jan 55.19 8.56/16
18.05/18 25.15/17 34.13/16
38.28/16 48.11/16 54.34/16
55.19/16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8.56/16 9.09/18 7.10/15
8.58/15 4.15/11 9.43/15
6.23/17 0.45/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 Peer Jiří 57.51 7.07/15
10.46/15 18.05/15 35.55/17
41.13/17 53.22/17 56.49/17
57.51/17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.07/15 3.39/15 7.19/16
17.50/18 5.18/12 12.09/16
3.27/11 1.02/17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 Beneš Jan 85.56 9.15/17
16.03/17 25.45/18 40.37/18
63.27/18 78.58/18 85.00/18
85.56/18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.15/17 6.48/17 9.42/18
14.52/17 22.50/18 15.31/18
6.02/16 0.56/16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krejbich Daniel DISK 16.18/ 28.06/ /
73.33/ 79.51/ 98.24/
101.28/ 102.19/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.18/ 11.48/ / /
6.18/ 18.33/ 3.04/
0.51/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výsledky
kategorie s mezičasy: HDR
3.7km 70m 5k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
1-70 2-60 3-62 4-63 5-100 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 Lustig Adam 16.51 3.57/1*
7.37/1* 12.15/1* 14.55/1*
16.10/1* 16.51/1* |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3.57/1* 3.40/1* 4.38/1*
2.40/1* 1.15/1* 0.41/1* |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 Sladkovský Jan 23.06 5.00/3
11.19/5 17.55/4 20.54/3
22.20/3 23.06/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.00/3 6.19/6 6.36/5
2.59/3 1.26/2 0.46/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 Kovářík Tomáš 23.55 4.27/2
10.59/4 17.26/3 20.12/2
22.05/2 23.55/3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.27/2 6.32/9 6.27/4
2.46/2 1.53/3 1.50/29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 Škacha Vít 27.07 6.05/6
10.52/3 18.54/6 23.59/5
26.15/5 27.07/4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.05/6 4.47/2 8.02/9
5.05/12 2.16/11 0.52/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 Bartoň Michal 27.09 5.05/4
9.53/2 16.37/2 21.04/4
26.13/4 27.09/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.05/4 4.48/3 6.44/6
4.27/6 5.09/33 0.56/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 Jíra Filip 28.22 6.06/7
12.59/10 20.34/7 25.10/7
27.16/6 28.22/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.06/7 6.53/12 7.35/7
4.36/7 2.06/6 1.06/14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 Bozděch Kužel 29.04 6.29/12
11.50/6 18.14/5 24.10/6
28.18/8 29.04/7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.29/12 5.21/4 6.24/3
5.56/27 4.08/27 0.46/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 Novotný Jakub 29.08 6.17/10
12.43/8 21.57/9 25.46/8
28.01/7 29.08/8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.17/10 6.26/7 9.14/12
3.49/5 2.15/10 1.07/16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 Novotný Tomáš 29.48 12.29/29 17.51/21
23.16/13 26.28/9 28.26/9
29.48/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12.29/29 5.22/5 5.25/2
3.12/4 1.58/4 1.22/21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 Černá Hana 30.46 5.50/5
12.21/7 22.05/10 26.51/10
29.50/10 30.46/10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5.50/5 6.31/8 9.44/15
4.46/10 2.59/17 0.56/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 Víšková Veronika 31.31 6.15/9
12.50/9 21.53/8 26.59/11
30.42/12 31.31/11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.15/9 6.35/10 9.03/10
5.06/13 3.43/24 0.49/4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 Hankovcová Helena 31.39 6.12/8
13.02/11 22.11/11 27.20/12
30.47/13 31.39/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.12/8 6.50/11 9.09/11
5.09/16 3.27/21 0.52/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 Trnka Marek 31.41 6.28/11
14.33/12 22.30/12 27.36/13
30.12/11 31.41/13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.28/11 8.05/16 7.57/8
5.06/13 2.36/13 1.29/23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 Buková Anežka 36.10 6.31/13
16.07/17 25.37/14 31.04/14
34.35/14 36.10/14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.31/13 9.36/24 9.30/13
5.27/21 3.31/22 1.35/25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 Janda Ondra 36.25 7.46/18
17.22/18 28.04/17 33.27/19
35.25/17 36.25/15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.46/18 9.36/24 10.42/20
5.23/20 1.58/4 1.00/13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 Janda Kuba 36.30 7.48/20
17.31/19 28.11/20 33.27/19
35.40/20 36.30/16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.48/20 9.43/26 10.40/19
5.16/18 2.13/9 0.50/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 Jirkovský Jan 36.30 7.52/21
14.45/13 27.24/15 32.04/15
35.10/15 36.30/16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.52/21 6.53/12 12.39/22
4.40/8 3.06/19 1.20/19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 Jirkovská Magdaléna 36.32 7.47/19
14.46/14 27.25/16 32.05/16
35.10/15 36.32/18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.47/19 6.59/14 12.39/22
4.40/8 3.05/18 1.22/21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 Arnoštová Veronika 36.32 7.44/17
17.32/20 28.07/18 33.22/17
35.33/18 36.32/18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.44/17 9.48/27 10.35/18
5.15/17 2.11/8 0.59/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 Klvačová Ema 36.57 7.53/22
18.07/23 28.09/19 33.26/18
35.36/19 36.57/20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.53/22 10.14/28 10.02/16
5.17/19 2.10/7 1.21/20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 Marhold Přemysl 39.09 6.39/14
15.18/15 30.06/21 35.14/21
38.03/21 39.09/21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.39/14 8.39/19 14.48/27
5.08/15 2.49/16 1.06/14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 Marhold Václav 39.25 7.02/15
15.29/16 30.38/23 35.33/22
38.16/22 39.25/22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.02/15 8.27/18 15.09/28
4.55/11 2.43/15 1.09/17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 Arnošt Filip 43.48 11.26/26 20.09/26
30.20/22 38.27/24 42.08/23
43.48/23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.26/26 8.43/20 10.11/17
8.07/31 3.41/23 1.40/26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 Kahounová Viktorka 44.10 9.13/24
18.06/22 32.19/24 37.48/23
42.23/24 44.10/24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.13/24 8.53/22 14.13/25
5.29/22 4.35/31 1.47/28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 Hlaváčová Alexandra 44.11 17.26/31 25.09/30
34.49/27 40.38/27 43.17/26
44.11/25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.26/31 7.43/15 9.40/14
5.49/26 2.39/14 0.54/8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 Vančurová Monika 44.29 7.08/16
18.41/24 33.50/26 40.19/25
42.45/25 44.29/26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7.08/16 11.33/29 15.09/28
6.29/29 2.26/12 1.44/27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 Oujeský Lukáš 49.41 9.00/23
21.04/27 33.41/25 40.30/26
44.15/27 49.41/27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9.00/23 12.04/30 12.37/21
6.49/30 3.45/25 5.26/34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 Kubů Matyáš 52.54 11.54/28 20.06/25
35.48/28 44.08/28 51.58/29
52.54/28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.54/28 8.12/17 15.42/30
8.20/32 7.50/34 0.56/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 Machová Karolína 55.04 10.19/25 23.20/28
37.23/29 47.03/29 51.17/28
55.04/29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.19/25 13.01/31 14.03/24
9.40/33 4.14/29 3.47/33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 Šťastný Tomáš 56.11 15.44/30 24.29/29
39.15/30 50.00/30 54.56/30
56.11/30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.44/30 8.45/21 14.46/26
10.45/34 4.56/32 1.15/18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 Zuzana Alblová 57.31 11.29/27 27.24/31
44.45/31 50.29/31 54.57/31
57.31/31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.29/27 15.55/34 17.21/33
5.44/24 4.28/30 2.34/30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 Nemšovský Filip 61.00 22.51/34 31.58/32
49.42/32 55.29/33 59.30/32
61.00/32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.51/34 9.07/23 17.44/34
5.47/25 4.01/26 1.30/24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 Blažková Adéla 62.21 18.30/32 33.02/33
49.52/33 55.22/32 59.35/33
62.21/33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.30/32 14.32/33 16.50/31
5.30/23 4.13/28 2.46/31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 Bambousek Josef 63.00 20.02/33 33.08/34
49.58/34 56.17/34 59.38/34
63.00/34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.02/33 13.06/32 16.50/31
6.19/28 3.21/20 3.22/32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čechmánková Anna DISK 6.41/ 13.00/
20.52/ 26.51/ /
29.46/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6.41/ 6.19/ 7.52/
5.59/ / / |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zánová Aneta DISK 4.57/ 9.51/
15.30/ 20.16/ /
22.35/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.57/ 4.54/ 5.39/
4.46/ / / |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|